Näin kirjaudut DigitalBookeriin eli varaaheti.fi-järjestelmääsi:

 

  • Linkki sisäänkirjautumiseen yrittäjälle ja työntekijöille muodostuu järjestelmän nimestä, esimerkiksi: https://www.varaaheti.fi/joogaaurinko/admin/

    Tässä tapauksessa järjestelmän nimi on "joogaaurinko". Eli vaihda yllä olevaan osoitteeseen sanan "joogaaurinko" tilalle järjestelmän nimen, johot olet kirjautumassa. Jos et muista salasanaa, voit tilata kirjautumissivulta uuden.

 

  • Järjestelmäsi julkipuoli eli osoite, josta asiakkaasi voivat varata aikoja:
    https://www.varaaheti.fi/joogaaurinko/

    Vaihda jälleen sanan "joogaaurinko" tilalle oman järjestelmäsi nimi. Tämän osoitteen voit lisätä esimerkiksi kotisivuillesi tai sosiaaliseen mediaan.

  • Olet saanut kirjautumislinkit myös sähköpostiisi otsikolla DigitalBooker | Hei (nimesi), ajanvarausjärjestelmäsi on nyt valmis. Jos et löydä sähköpostia, kurkkaa vielä roskapostikansion puolelle.

 

Katso ohjevideo kirjautumiseen:

 




Oliko tästä vastauksesta apua? Kyllä Ei

Send feedback
Pahoittelut, että emme voineet auttaa. Anna palautetta, jotta voimme parantaa tätä artikkelia.